2018 ГПС мода безбедност тенок паметен вистинска кожа паричникот патување за мажи - Кина Гуангжу Jiejing кожа

2018 ГПС мода безбедност тенок паметен вистинска кожа паричникот патување за мажи

Краток опис:


 • Материјали:: од кожа
 • Користење на логото: Кориснички
 • ОЕМ: Да
 • Начин на плаќање: Кеш, T / T, L / C.
 • Набавка Способност: 50000pcs / месец
 • Основни информации

  Пакување и испорака

  Тагови производ

  100% волска кожа

  Целосно гранулирана кожа

  4 слота за кредитна картичка

  1 џеб монета со предвремени копче

  Отворање и Блискиот делител за приходи и пари


  Пакет:  Opp торба со стандардна картонска кутија или ОЕМ пакување ако е потребно.

  Водач Време:  3-5 работни дена за примероците на одлуки; 15-18 работни дена за масовно производство.

  Испорака:   Ocean shipping or Air transport by DHL, TNT, FEDEX, UPS and so on.

 • WhatsApp Online Chat !