Нова Мултифункциски вистинска кожа Bluetooth Анти Кражба Smart Паричник - Кина Гуангжу Jiejing кожа

New Multifunctional Genuine Leather Bluetooth Anti Theft Smart Wallet

Краток опис:


 • Материјали:: од кожа
 • Користење на логото: Кориснички
 • ОЕМ: Да
 • Начин на плаќање: Кеш, T / T, L / C.
 • Набавка Способност: 50000pcs / месец
 • Product Detail

  Тагови производ

  Топ кожа жито

  3-4 слотови Секоја страна за потребните картички

  Интелигентни анти-кражба

  Внатрешниот џеб е за само доволно пари за да ви се во неволја и да се одржи на приходи да го докаже тоа. • Previous:
 • Next:

 • Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас