Zipper Pouch Wallet,Small Card Holder,Slim Thin Wallet Purse Coin Pouch - China Guangzhou Jiejing leather

Zipper Pouch Wallet,Small Card Holder,Slim Thin Wallet Purse Coin Pouch

Краток опис:


 • Материјали:: од кожа
 • Користење на логото: Кориснички
 • ОЕМ: Да
 • Начин на плаќање: Кеш, T / T, L / C.
 • Набавка Способност: 50000pcs / месец
 • Основни информации

  Пакување и испорака

  Тагови производ

  Крава кожа ципа џеб
  за внатрешни џебови за картичка / Пари
  Со приврзок ...


  Пакет:  Opp вреќа со стандардна картонска кутија или ОЕМ пакување ако е потребно.

  Водач Време:  3-5 работни дена за примероците на одлуки; 15-18 работни дена за масовно производство.

  Испорака:   Ocean Shipping Or Air Transport By DHL, TNT, FEDEX, UPS And So On. 

 • WhatsApp Online Chat !