Машки вистинска кожа Паричник РФИД блокирање паричник Долго Би-пати Паричник за мажи - Кина Гуангжу Jiejing кожа

Men’s Genuine Leather Wallet RFID Blocking Wallet Long Bi-fold Wallet for Men

Краток опис:


 • Материјали:: од кожа
 • Користење на логото: Кориснички
 • ОЕМ: Да
 • Начин на плаќање: Кеш, T / T, L / C.
 • Набавка Способност: 50000pcs / месец
 • Product Detail

  Тагови производ

  100% Топ жито крава кожа
  1 ентериер јасен проект џеб
  слотови 11 кредитна картичка
  2 внатрешно-џебови за Кеш 
  1 екстериерот zippered џеб за телефон и сметки 


 • Previous:
 • Next:

 • Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас