Микро влакна носителот картичка, Тенок картичка Паричник, картичка Паричник, кожа картичка Паричник - Кина Гуангжу Jiejing кожа

Микро влакна носителот картичка, Тенок картичка Паричник, картичка Паричник, кожа картичка Паричник

Краток опис:


 • Материјали:: од кожа
 • Користење на логото: Кориснички
 • ОЕМ: Да
 • Начин на плаќање: Кеш, T / T, L / C.
 • Набавка Способност: 50000pcs / месец
 • Основни информации

  Пакување и испорака

  Тагови производ

  Топ кожа жито

  Проект Прозорец со слот Над

  3 слотови на другата страна за потребните картички

  Отвори лево слот за само доволно пари за да ви се во неволја и да се одржи на приходи да го докаже тоа.
  Пакет:  Opp вреќа со стандардна картонска кутија или ОЕМ пакување ако е потребно.

  Водач Време:  3-5 работни дена за примероците на одлуки; 15-18 работни дена за масовно производство.

  Испорака:   Ocean Shipping Or Air Transport By DHL, TNT, FEDEX, UPS And So On.

 • WhatsApp Online Chat !