Ретро Crazy Horse вистинска кожа ранец Мода Daypack Патување Backpack - Кина Гуангжу Jiejing кожа

Retro Crazy Horse Genuine Leather Backpack Fashion Daypack Travel Backpack

Краток опис:


 • Материјали:: од кожа
 • Користење на логото: Кориснички
 • ОЕМ: Да
 • Начин на плаќање: Кеш, T / T, L / C.
 • Набавка Способност: 50000pcs / месец
 • Product Detail

  Тагови производ

  Топ кожа жито

  Внатрешни работи со џебови за лесно организирање

  рака Прилагодлив рамо
 • Previous:
 • Next:

 • Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас