2018 GPS fashion sigurisë pakta zgjuar lëkurë portofolin e vërtetë të udhëtimit për burrat - China Guangzhou Jiejing lëkurë

2018 GPS sigurisë modës pakta zgjuar lëkurë portofolin e vërtetë të udhëtimit për burrat

Përshkrim i shkurtër:


 • Materialet:: Lëkurë
 • Logo: Customized
 • OEM: Po
 • Kushtet e pagesës: Cash, T / T, L / C.
 • Furnizimi Aftësia: 50000PCS / Muaj
 • Informacion bazë

  Packaging & dorëzimit

  Produkt Tags

  100% cowhide lëkure

  Full kokërr lëkure

  4 lojëra elektronike kartë krediti

  1 monedhë xhep me butonin parakohshme

  Hapja dhe Divider Mesme për të pranimit dhe të holla


  Paketa:  qese Opp me kuti kartoni Standard apo paketim OEM nëse është e nevojshme.

  Koha Lead:  3-5 ditë pune për mostrat-marrje; 15-18 ditë pune për prodhimin në masë.

  Delivery:   Ocean shipping or Air transport by DHL, TNT, FEDEX, UPS and so on.

 • WhatsApp Online Chat !