New multifunksionale Genuine lëkure Bluetooth Anti Theft zgjuar Wallet - China Guangzhou Jiejing lëkurë

New Multifunctional Genuine Leather Bluetooth Anti Theft Smart Wallet

Përshkrim i shkurtër:


 • Materialet:: Lëkurë
 • Logo: Customized
 • OEM: Po
 • Kushtet e pagesës: Cash, T / T, L / C.
 • Furnizimi Aftësia: 50000PCS / Muaj
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Top kokërr lëkure

  3-4 slots çdo anë për kartat e nevojshme

  Zgjuar anti vjedhjes

  Xhepi brenda është vetëm për të holla të mjaftueshme për të merrni ju në telashe dhe për të mbajtur faturat për të provuar atë. • Previous:
 • Next:

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne