Micro mbajtës fibra Card, Wallet Slim Card, Card Wallet, portofolin lëkure Card - China Guangzhou Jiejing lëkurë

Micro mbajtës fibra Card, Wallet Slim Card, Card Wallet, portofolin lëkure Card

Përshkrim i shkurtër:


 • Materialet:: Lëkurë
 • Logo: Customized
 • OEM: Po
 • Kushtet e pagesës: Cash, T / T, L / C.
 • Furnizimi Aftësia: 50000PCS / Muaj
 • Informacion bazë

  Packaging & dorëzimit

  Produkt Tags

  Top kokërr lëkure

  ID Window me Slot Mbi

  3 Slots në anën tjetër për kartat e nevojshme

  slot hapur majtë për të holla vetëm sa për të merrni ju në telashe dhe për të mbajtur faturat për të provuar atë.
  Paketa:  Opp qese me standardin kartoni kuti ose OEM Paketimi nëse është e nevojshme.

  Koha Lead:  3-5 ditë pune për mostrat-marrje; 15-18 ditë pune për prodhimin në masë.

  Delivery:   Ocean Shipping Or Air Transport By DHL, TNT, FEDEX, UPS And So On.

 • WhatsApp Online Chat !