2018 ГПС мода безбедност тенок паметен вистинска кожа паричникот патување за мажи - Кина Гуангжу Jiejing кожа

2018 GPS security fashion slim smart genuine leather travel wallet for men

Краток опис:


 • Материјали:: од кожа
 • Користење на логото: Кориснички
 • ОЕМ: Да
 • Начин на плаќање: Кеш, T / T, L / C.
 • Набавка Способност: 50000pcs / месец
 • Product Detail

  Тагови производ

  100% волска кожа

  Целосно гранулирана кожа

  4 слота за кредитна картичка

  1 џеб монета со предвремени копче

  Отворање и Блискиот делител за приходи и пари


 • Previous:
 • Next:

 • Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас