Машки вистинска кожа Messenger Чанти чантата торба за мажи Прашка голема пазарска торба - Кина Гуангжу Jiejing кожа

Men’s Genuine Leather Messenger Bags Handbag shoulder Bag For Men Sling Tote Bag

Краток опис:


 • Материјали:: од кожа
 • Користење на логото: Кориснички
 • ОЕМ: Да
 • Начин на плаќање: Кеш, T / T, L / C.
 • Набавка Способност: 50000pcs / месец
 • Product Detail

  Тагови производ

  Топ кожа жито

  Внатрешни работи со џебови за лесно организирање

  рака Прилагодлив рамо

 • Previous:
 • Next:

 • Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас