Машки Паричник, вистинска кожа Машка Поштенски Околу Паричник, Лонг Паричник спојки монети картичка Држач со ципа џеб - Кина Гуангжу Jiejing кожа

Men’s Wallet, Genuine Leather Men’s Zip Around Wallet ,Long Wallet Clutch Coin Card Holder with Zipper Pocket

Краток опис:


 • Материјали:: од кожа
 • Користење на логото: Кориснички
 • ОЕМ: Да
 • Начин на плаќање: Кеш, T / T, L / C.
 • Набавка Способност: 50000pcs / месец
 • Product Detail

  Тагови производ • Previous:
 • Next:

 • Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас