Contact Us

Guangzhou Baiyun District Jiejing Fabrika lëkure

Adresë

R201, Building A, park industrial Weiqi, Changhong Village, rrugë Jiahe, Baiyun District, Guangzhou, Guangdong, China. 510440

E-mail

sales@tuffcoleather.com

 

telefon

+86 (0) 20-3670 1139

+ 86-188 9832 4131

orë

E hënë-e premte: 09:00-06:00
shtunë: 09:00-05:00

Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne