Micro mbajtës fibra Card, Wallet Slim Card, Card Wallet, portofolin lëkure Card - China Guangzhou Jiejing lëkurë

Micro fiber Card Holder, Slim Card Wallet, Card Wallet, Leather Card Wallet

Përshkrim i shkurtër:


 • Materialet:: Lëkurë
 • Logo: Customized
 • OEM: Po
 • Kushtet e pagesës: Cash, T / T, L / C.
 • Furnizimi Aftësia: 50000PCS / Muaj
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Top kokërr lëkure

  ID Window me Slot Mbi

  3 Slots në anën tjetër për kartat e nevojshme

  slot hapur majtë për të holla vetëm sa për të merrni ju në telashe dhe për të mbajtur faturat për të provuar atë.
 • Previous:
 • Next:

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne